MYDŁA

MYDŁO DO PEELINGU

Mydło specjalne z otrębami pszennymi. Zawiera naturalne kwasy tłuszczowe, nie wysusza skóry. Otręby delikatnie i skutecznie usuwają martwe komórki naskórka, pobudzając krążenie krwi. Jest to mydło niebarwione, które nie tylko myje, ale również pielęgnuje skórę.

MYDŁO SPECJALNE NAWILŻAJĄCE Z MLEKIEM KOZIM
I LANOLINĄ

Produkowane z najwyższej jakości naturalnych surowców. Dzięki zawartości koziego mleka, jednego z najbardziej skutecznych surowców kosmetycznych, przyspiesza procesy wewnątrzkomórkowe, stymuluje wytwarzanie kolagenu oraz doskonale nawilża. Zawiera bogactwo łatwo przyswajalnych tłuszczów, białek mikroelementów i witamin (A, B, D, E, PP). Jest niezwykle łagodne, wytwarz obfitą pianę. Lanolina działa kojąco i zmiękczająco na skórę - nie powoduje jej wysuszenia. Cera pielęgnowana tym mydłem jest miękka, elastyczna dobrze nawilżona i natłyszczona.

MYDŁO SPECJALNE NAWILŻAJĄCE Z MLEKIEM KOZIM
I MIODEM

Produkowane z najwyższej jakości naturalnych surowców. Dzięki zawartości koziego mleka, miodu i lanoliny, przyspiesza procesy wewnątrzkomórkowe, stymuluje wytwarzanie kolagenu oraz doskonale nawilża. Zawiera bogactwo łatwo przyswajalnych tłuszczów, białek mikroelementów i witamin (A, B, D, E, PP). Jest niezwykle łagodne, wytwarz obfitą pianę. Lanolina działa kojąco i zmiękczająco na skórę - nie powoduje jej wysuszenia. Znakomite do codziennej pielęgnacji skór suchych i normalnych

MYDŁA GLICERYNOWE AROMATERAPEUTYCZNE

ręcznie wykonywane mydła z owocami, kwiatami, na bazie roślinnej, z zawartością ok. 1% naturalnych olejków aromaterapeutycznych. Wybierając kolor i zapach poprawisz swoje samopoczucie:
różowe- z olejkiem z drzewa różanego; symbolizuje szczęście, wzbudza ciepłe uczucia
zielone- z olejkiem lawendowym; uspokaja, relaksuje, wzbudza nadzieję.
zółte - z olejkiem grapefruitowym stymuluje umysł, nastraja optymistycznie

MYDŁO NA MUSZLI

Niezwykle łagodne mydło specjalne, produkowane z surowców najwyższej jakości. Zawiera mleko kozie, lanolinę a dzięki temu bogactwo łatwo przyswajalnych tłuszczy i mikroelementów. Działa kojąco i zmiękczająco na skórę. W zestawieniu z naturalną muszlą może stanowić niekonwencjonalny upominek.

MYDŁO SPECJALNE CELEBRITY

Mydło z kompleksem antycellulitis i zmikronizowanymi algami. Zmikronizowane algi regulują gospodarkę wodną
i tłuszczową. Zalecane w profilaktyce cellulitis i przy odchudzaniu. Najlepsze rezultaty daje regularne stosowanie mydła codziennie przez okres 30 dni.

 
MYDŁA SPECJALNE NA SUROWCACH NATURALNYCH zestaw upominkowy

Zawiera:
Mydło specjalne nawilżające z mlekiem kozim i lanoliną
Mydło specjalne celebrity z algami
Mysło specjalne nawilżające z mlekiem kozim i miodem