KREM GLICERYNOWY DO RĄK FLORINA
krem posiada przyjemny cytrynowy zapach, skóra pod wpływem działania tego kremu staje się gładka i dobrze nawilżona.
  KREM PIELĘGNACYJNY FLORINA

ten kosmetyk doskonale sprawdza się podczas rodzinnych wyjazdów. Krem delikatnie natłuszcza i odżywia skórę. Z powodzeniem może służyć zarówno dorosłym, jak i dzieciom.
  CHUSTECZKI PIELĘGNACYJNE DE LUXE

przydadzą się na pewno w pracy i podczas podróży, posiadają lekkie działanie antybakteryjne, świetnie nadają się do odświeżania twarzy, zmywania rąk. Warto mieć w torebce nawilżające i bardzo delikatnie perfumowane chusteczki w funkcjonalnym opakowaniu.

CHUSTECZKI PIELĘGNACYJNE NAGIETKOWE

CHUSTECZKI DO HIGIENY INTYMNEJ 3 SZT

CHUSTECZKI DO HIGIENY INTYMNEJ 25 SZT

Do mucia i pielęgnacji delikatnej skóry intymnych części ciała. Przydatne w podróży do zachowania higieny. Nie powodują podrażnień.

CHUSTECZKI PRZECIW KOMAROM I KLESZCZOM

Chusteczki nasączone są płynem odstraszającym komary i kleszcze. Bardzo przydatne
w czasie pobytu w lasach, na działkach, przy zbiornikach wodnych. Należy przecierać chusteczką części ciała narażone na ukąszenia, stosowanie preparatu gwarantuje ochronę przez co najmniej 6 godzin.

MASKARY Z PROWITAMINĄ B5 I ELASTYNĄ

maskary nie rozmazują się , nie kruszą, są trwałe cały dzień. Maskara z dodatkiem jedwabiu dwukrotnie je pogrubi i nada wyrazisty kolor. Dodatkową zaletą tych kosmetyków jest wysokiej jakości szczoteczka, która pozwala szybko i dokładnie nałożyć maska
ry.
WAZELINA KOSMETYCZNA

WAZELINA NA PĘKAJĄCE PIĘTY
ZMYWACZ DO PAZNOKCI FRESH

wzbogacony jest prowitaminą B5, podczas zmywania lakieru z paznokci towarzyszy nam przyjemny zapach w przeciwieństwie do innych zmywaczy dostępnych na rynku.