DOTYK JEDWABIU

KREM NAWILŻAJĄCO - STYMULUJĄCY

Aksamitny krem nawilzajaco-stymulujacy na dzien do pielegnacji kazdego rodzaju skóry. Zastosowanie protein z jedwabiu i sproszkowanego jedwabiu w polaczeniu z alantoina i gliceryna nawilza i wygladza dajac efekt jedwabistej skóry. Oleje z soi, awokado i zarodków kukurydzy zawierajace fitosterole i witaminy regeneruja skóre i tworza film chroniacy ja przed utrata wody. Regularne stosowanie to piekna, zdrowa i nawilzona cera.

KREM IMPULS MŁODOŚCI

Specjalna formula kremu z ekstraktem ze swiezych paczków buka dziala dotleniajaco, stymuluje procesy syntezy protein, przeciwdziala procesom starzenia sie skóry. Polaczenie protein z jedwabiu ze sproszkowanym jedwabiem i alantoina nawilza i zwieksza gladkosc skóry. Skutecznosc kremu poteguje zastosowanie olejów z soi, awokado i zarodków kukurydzy bogatych w fitosterole i witaminy. Powstaje naturalny film chroniacy strukture skóry. Skóra staje sie mloda, elastyczna i gladka.

KREM ODŻYWCZO - REGENERUJĄCY

Delikatny krem odzywczo - regenerujacy na noc do codziennej pielegnacji kazdego rodzajy skóry. Zastosowane oleje z soi, awokado i zarodków kukurydzy, zawierajace fitosterole i witaminy daja efekt gladkiej, natluszczonej i odzywionej skóry. Wyjatkowe dzialanie zapewniaja proteiny jedwabiu w polaczeniu ze sposzkowanym jedwabiem i alantoina, które w widoczy sposób zwiekszaja gladkosc skóry i zapewniaja dlugotrwala ochrone przed wysuszeniem

MLECZKO TONIIK 3 W 1

Specjalna formula zawierajaca proteiny z jedwabiu, sproszkowany jedwab, alantoine, gliceryne oraz oleje z soi, awokado i zarodków kukurydzy przeznaczona jest do codziennej pielegnacji twarzy, szyi i dekoltu. Mleczko - tonik 3 w 1 doskonale usuwa zabrudzenie skóry i makijaz twarzy, nawilza i wygladza, tonizuje i odswieza skóre.

KREM DO CODZIENNEJ PIELĘGNACJI RĄK

Zawarte w kremie proteiny z jedwabiu, gliceryna i D-pantenol pielęgnują, wygładzają i uelastyczniają dłonie, pozostawiając n a skórze delikatną nietłustą warstewkę ochronną.

BALSAM DO CIAŁA