Olejki do kąpieli


Zapach jest bardzo ważny.
Nie ma dnia kiedy nie pomyślelibyśmy że, coś bardzo ładnie pachnie albo aby niemiła woń zepsuła nam komfort przebywania w jakimś miejscu. Sprawmy sobie więc przyjemność: jedzmy rzeczy, które smacznie pachną, skrapiajmy się codziennie ulubionymi perfumami
i wieczorem urządźmy sobie ucztę aromaterapeutyczną w wannie. Osądźmy sami czego nam trzeba. Niech stanie się naszym wieczornym rytuałem wybieranie olejku do kąpieli, po to aby pięknie pachnieć, odprężyć się i zrelaksować. Zioła i witaminy zawarte w magicznych olejkach zapachowych do kąpieli Floriny stymulują korzystnie nasze ciało i umysł.


Proponujemy olejki:

 

 

OLEJEK DO KĄPIELI ODŚWIEŻAJĄCY 
Olejek do kąpieli przeznaczony jest dla osób o skórze suchej i normalnej. Zawiera oleje roślinne z dodatkiem przeciwstarzeniowej witaminy E i naturalny olejek miętowy o działaniu odświeżającym, orzeźwiającym, łagodzącym zmęczenie. Po kąpieli nie jest konieczne użycie balsamu do ciała. Długotrwale nawilża i natłuszcza - ponad 48 godz. Również do wanien z hydromasażem.

 

 

OLEJEK DO KĄPIELI ODPRĘŻAJĄCY 
Oparty na naturalnym, hypoalergicznym oleju sojowym, zawiera witaminę E oraz wyciągi z rozmarynu, grejpfruta, drzewa różanego. Działa przeciwdepresyjnie i antyseptycznie. Pobudza siły życiowe. Doskonale nawilża i natłuszcza skórę. Wyraźna poprawa jej kondycji jest widoczna nawet dwa dni po kąpieli z dodatkiem olejku.

 

 

OLEJEK DO KĄPIELI STYMULUJĄCY
Oparty na naturalnym, hypoalergicznym oleju sojowym, zawiera wyciągi z lawendy, ylangu, rozmarynu oraz witaminę E. Działa antystresowo i usuwa zmęczenie. Długotrwale nawilża i natłuszcza skórę. Efekty jego działania widać jeszcze po 48 godzinach od kąpieli.

 

OLEJEK DO KĄPIELI RELAKSUJĄCY
Magiczny preparat do kąpieli. Ukojenie dla zmysłów, dobrodziejstwo dla skóry. Naturalne oleje roślinne wzbogacone wyciągiem z melisy i witaminę E pielęgnują i natłuszczają skórę. Szczególnie wskazany dla osób o skórze suchej. Po kąpieli nie jest wskazane użycie balsamu do ciała. Długotrwale nawilża i natłuszcza - ponad 48 godz. Również do wanien z hydromasażem.

 

 

OLEJEK DO KĄPIELI EGZOTYCZNY
Olejek do kąpieli przeznaczony jest dla osób o skórze suchej i normalnej. Zawiera oleje roślinne z dodatkiem przeciwstarzeniowej witaminy E i naturalny olejek grapefruitowy o działaniu tonizującym, uspokajajacym, poprawiającym wygląd skóry. Po kąpieli nie jest konieczne użycie balsamu do ciała. Długotrwale nawilża i natłuszcza - ponad 48 godz. Również do wanien z hydromasażem.

 

Magiczny preparat do kąpieli ukojenie dla zmysłów dobrodziejstwo dla skóry

oraz 

 

        

 

OLEJEK DO KĄPIELI ODŚWIEŻAJĄCY    Olejek do kąpieli przeznaczony jest dla osób o skórze suchej i normalnej. Zawiera oleje roślinne z dodatkiem przeciwstarzeniowej witaminy E i naturalny olejek miętowy o działaniu odświeżającym, orzeźwiającym, łagodzącym zmęczenie. Po kąpieli nie jest konieczne użycie balsamu do ciała. Długotrwale nawilża i natłuszcza - ponad 48 godz. Również do wanien z hydromasażem.
       

 

OLEJEK DO KĄPIELI EGZOTYCZNY               Olejek do kąpieli przeznaczony jest dla osób o skórze suchej i normalnej. Zawiera oleje roślinne z dodatkiem przeciwstarzeniowej witaminy E i naturalny olejek grapefruitowy o działaniu tonizującym, uspokajajacym, poprawiającym wygląd skóry. Po kąpieli nie jest konieczne użycie balsamu do ciała. Długotrwale nawilża i natłuszcza - ponad 48 godz. Również do wanien z hydromasażem.

 

OLEJEK DO KĄPIELI RELAKSUJĄCY Magiczny preparat do kąpieli. Ukojenie dla zmysłów, dobrodziejstwo dla skóry. Naturalne oleje roślinne wzbogacone wyciągiem z melisy i witaminę E pielęgnują i natłuszczają skórę. Szczególnie wskazany dla osób o skórze suchej. Po kąpieli nie jest wskazane użycie balsamu do ciała. Długotrwale nawilża i natłuszcza - ponad 48 godz. Również do wanien z hydromasażem.

Magiczny preparat do kąpieli ukojenie dla zmysłów dobrodziejstwo dla skóry